פלפלת וכפית הקסמים

 זוכרים את פלפלת וכפית הקסמים שלה? אז קבלו מוצר חדשני, המבטא שינוי חברתי (לא פחות) – קבלו  את כפית הקסמים מודל 2015!

פלפלת

"אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת, יש לי כפית קסמים קטנה, כפית קסמים שובבה, והיא עושה לי לפעמים צרות כאלה, אבל אצלי בסוף הכל קורה רק לטובה." זוכרים? מי מאתנו לא זוכר את הסדרה הזו? איך היינו ילדים ומרותקים למסך! תקציר על הסדרה למי שלא גדל בארץ, כאן.

ולמה נזכרתי בפלפלת לאחרונה? כי בשבועות האחרונים קרה עוד משהו חוץ מחנוכה ומהצגות ילדים: הושק מוצר חדשני, חברתי ו…פשוט ביותר: כפית לתחליף חלב.
טוב בטח תגידו שזו לא ידיעה מרעישה כי כפיות לתחליף חלב אנחנו אוכלים בלי מלח כבר כמה שנים, בעיניים עצומות ותוך כדי הלילה.

צודקים! אממהה….

אם אומר לכם שמדובר בכפית מוארכת אשר סוף סוף מתאימה את עצמה לאבות? שמתחשבת בגודל היחסי של כף היד הגברית, יד המתקשה להגיע לתחתית החבית..אה סליחה…לתחתית הקופסה של התחליף חלב? שסוף סוף ישנה התייחסות מצד עולם הפרסום והמסחר לצרכים של האבות אשר יותר ויותר מטפלים ומגדלים את ילדיהם? שמדובר בשינוי חברתי מהמעלה הראשונה? מה תגידו אז…
מי לא נחתך בפרק כף ידו כאשר ניסה ללקט שאריות אחרונות של תחליף החלב בכפית המדידה של החברות השונות, שיקום! עד היום יש לי צלקת… לאחר ניסיונות נואשים, אתה הופך כיוונים. ביד אחת, מחזיק את הכפית וביד השנייה את הקופסא. אתה מנסה לטפטף את שאריות התחליף חלב לתוך הכפית. מיותר לציין כי גרגירים מעטים נחתו בכפית. כל השאר על השיש. זה מה שהיה חסר לך עכשיו…קח מטלית ונגב.

באותו עניין- חברי, האיש והאגדה,  "ניילון נצמד" , טוען כי אחרי שנים שבהן אנחנו, הגברים, לא הצלחנו להגיע לתחתית תחליף החלב שלהם כי הקופסא צרה מדי לידינו הענקיות (ביחס לנשים), נמצא המענה שלא יכריח לשנות את כל פס הייצור. הוא בטוח שאם כולנו נמשיך לראות היכן אפשר לצמצם את הפערים הפיזיולוגיים נוכל גם להפסיק להשתמש ב"נשים לא יודעות לנווט" ו"גברים לא יודעים להקשיב" המפורסמים.

אז המוצר החדש הוא…היא… מאריך כפית! (של "מטרנה") כמה פשוט, כמה גאוני:

כפית מטרנהכמו פלפלת, הכפית מתארכת ומתכווצת. כמו פלפלת, הכפית הישנה עשתה לנו לא מעט צרות, בעיקר בסוף הקופסה. כמו פלפלת, השינוי הזה בא בסופו של דבר לטובה. כמו שבעלה לא ידע את סודה של אשתו, כך עולם האבות היה מודר מעולם הייצור, המסחר והפרסום של המוצר- לא ספרו את צרכי האבות, אשר מדי לילה קמים להכין לילדיהם בקבוק חלב מתחליף חלב וממש לא משנה איזה.
שלא כמו פלפלת שלא סיפרה את סוד הכפית לבעלה, אני החלטתי שאין לשמור סוד כזה חשוב, המתחשב בצרכי ההורים, גברים ונשים כאחד.
אז יאללה, תתפנקו!

גילוי נאות: פוסט ממומן למען "פרויקט בר המצווה של נועם"

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s